Nieuwsbrief 6 oktober: vogeltentoonstelling De Witte Valk Opwijk

Meer bezoekers op de vogeltentoonstelling of vogelbeurs van je vogelvereniging? Aarzel dan niet en registreer deze meteen in de Vogelkalender.

Klik Hier!


Heb je een tip voor je collega vogelliefhebbers? Iets wat jij doet en succes mee haalt? Laat het me weten!

Klik hier


Bij het versturen van de nieuwsbrief, ben ik al aanwezig op de keuring van de vogeltentoonstelling De Witte Valk Opwijk. Voor het derde jaar op rij geef ik de punten in. Toegegeven, samen met de inkorving de meest stressvolle dag voor mij persoonlijk. De rest van de tentoonstelling is zeker niet te onderschatten, maar bij het ingeven van de punten en maken van de catalogus maak je best geen fouten. Collega tentoonstellers staan dan rap bij je :). En uiteraard is het herdrukken van de catalogus onmogelijk.

Omdat wij onze vogeltentoonstelling koppelen aan een pannenkoekenbak is het vanaf woensdag 17u tot zondagavond altijd ‘vollen bak’. Op zaterdag en zondag ontvangen we dan immers ook tal van andere bezoekers die niet allemaal evenveel interesse hebben in de vogels. Zij komen gezellig een pannenkoek eten. Ik ben er van overtuigd dat we zo onze hobby wat extra promoten. Hier en daar zijn er dan toch enkele die de stap wagen en beginnen met vogels houden. Op een klassieke vogeltentoonstelling is dat toch net wat minder.

Onze vogeltentoonstelling met pannenkoekenbak kan enkel lukken met de inzet van onze leden en vrijwilligers. Elk jaar komen onze leden helpen samen met familie en/of kennissen. Hoedje af daarvoor. Uiteraard zijn ook alle tentoonstellers en bezoekers meer dan welkom. Kan je niet meedoen? Kom dan zeker langs om eens te kijken en een pannenkoek te proeven. Je gaat je dat niet beklagen. Mij doe je er overigens ook een groot plezier mee.

Zie ik je dit weekend?

Meer info: http://www.dewittevalk.be

Tot dan!


Benieuwd naar mijn Eivoer recept? Klik hier, vul je e-mail adres in en ontvang het in je mailbox.

Staat Vogelevenement.com nog niet op jouw website of wil je de affiche van Vogelevenement.com gebruiken op jouw vogeltentoonstelling of vogelbeurs? Laat het mij weten door te antwoorden op dit bericht of contact op te nemen via de website.

Heb je de Facebook pagina al bezocht? Je doet mij een groot plezier als je op de Facebook pagina even op 'Vind ik leuk' kan klikken. Wil je dat doen? Bedankt!

facebook.com/vogelevenement


Waarom zijn akkervogels nog altijd stakkervogels? | Natuurpunt
Kanarie Homepage - Cursus kleurkanaries beginners

Promoot Vogelevenement.com door dit bericht door te sturen naar zoveel mogelijk vrienden en kennissen of print deze affiche en verspreid ze op jou vogeltentoonstelling of vogelbeurs. Bedankt!


Wat staat er op de planning voor dit weekend?

Vogeltentoonstelling De Witte Valk Opwijk
INTERNATIONALE N.Z.C.-SHOW 2017 (locatie gewijzigd)
AZC - Diamond Bird Show
VOGELTENTOONSTELLING Eigen Kweek Clubkampioenschap + BARBECUE
Vogelbeurs De Vogelvrienden Ardooie
Vogelbeurs De Ware Vogelvrienden Edingen

Hou zeker ook deze pagina in de gaten met nieuws over vogelgriep.

Meer weten? Ga dan naar de Vogelkalender

Nog een vogeltentoonstelling of vogelbeurs dit weekend?
Laat het mij weten door hier te klikken. Bedankt!


Planning voor de komende 2 weken:

Koninklijke De Moedige Vogelvrienden - Tentoonstelling siervogels 2017
Grote ruil - en verkoopbeurs
Vogelshow "Kampioenschap Grensgemeenten" georganiseerd door Vogelvereniging "De Edelzanger"
W.P.C. in samenwerking met K.B.O.F. De Zwaluw Oostnieuwkerke
Vogeltentoonstelling Ornitho Grimbergen
Grote Vogelshow De Witte Merel Vosselaar
Vogeltentoonstelling De Siervogel Rotselaar
OVZC - Grote Zebravinkenshow

Nog weet van een ander evenement? Klik dan hier en registreer het snel. Bedankt!

Bekijk alle vogelbeurzen en vogeltentoonstellingen deze maand: klik hier


Wil je contact met me opnemen? Klik dan hier

Wil je de wekelijkse nieuwsbrief met vogelkalender ontvangen? Schrijf je dan nu in
Promotie maken voor jouw vogeltentoonstelling of vogelbeurs? Registreer jouw evenement
Link naar jouw website op Vogelevenement.com? Klik dan hier

Posted on October 6, 2017 .