Nieuwsbrief 14 september: jij komt toch ook naar onze vogeltentoonstelling?

Meer bezoekers op de vogeltentoonstelling of vogelbeurs van je vogelvereniging? Aarzel dan niet en registreer deze meteen in de Vogelkalender.

Klik Hier!


Neem een kijkje in de Vogelevenement.com fotogalerij: klik hier


Van 11 tot en met 14 oktober gaat de vogeltentoonstelling van De Witte Valk Opwijk door. In tegenstelling tot andere jaren ga ik dat nu meemaken als voorzitter van onze club. Toegegeven, dat is toch nog een andere dimensie. Het is een extra verantwoordelijkheid want als er iets misgaat dan is het de voorzitter die het mag uitleggen en oplossen. Gelukkig zijn er heel wat bestuursleden en leden die meehelpen om er weer een succes van te maken.

Één ding waar jij me mee kan helpen, is ons een bezoekje brengen. Graag als tentoonstellers maar toch zeker als bezoeker. Elke tentoonsteller die meedoet met minstens 10 vogels, is zeker van een klassementsprijs. Toch mooi meegenomen, niet? Wie een kampioenstitel haalt, krijgt ook daar nog een prijs voor. Deelnemen is natuurlijk belangrijker dan winnen en toch is een prijs altijd mooi meegenomen. Wij staan in voor een vlotte inkorving en uitkorving. Daartussen kan iedereen langskomen om te kijken naar de aanwezige vogels en te proeven van onze overheerlijke pannenkoeken. Kom je langs, zeg dan zeker ook even goeiedag 🙂.

Onze leden, bestuursleden en ikzelf wensen je van harte welkom.

Meer info kan je vinden op onze website www.dewittevalk.be of door te antwoorden op deze e-mail.

Tot dan!


Je zal merken dat er een link naar Podcast is toegevoegd. Voor wie podcast niet kent, dat is een audio opname van een gesprek tussen verschillende personen of gewoon van één persoon die iets vertelt. Omdat ik wat verder wil gaan dan de nieuwsbrief, ben ik daarmee aan het experimenteren. Op deze pagina vind je alle opnames. Luister er eens naar en geef me je feedback. Wat denk je ervan? Wat zou je me graag horen vertellen? Kan je de podcast vlot beluisteren op deze manier?

Luister naar de podcast: klik hier

Aflevering 1: Eivoer recept — Vogelevenement.com
Aflevering 2: 2018, kweek & Perle Morbide — Vogelevenement.com
Aflevering 3: Vogel 2018 en Zebravinken — Vogelevenement.com


Benieuwd naar mijn Eivoer recept? Klik hier, vul je e-mail adres in en ontvang het in je mailbox.

Staat Vogelevenement.com nog niet op jouw website of wil je de affiche van Vogelevenement.com gebruiken op jouw vogeltentoonstelling of vogelbeurs? Laat het mij weten door te antwoorden op dit bericht of contact op te nemen via de website.

Heb je de Facebook pagina al bezocht? Je doet mij een groot plezier als je op de Facebook pagina even op ‘Vind ik leuk’ kan klikken. Wil je dat doen? Bedankt!

facebook.com/vogelevenement


Heb jij een leuk artikel?

Promoot Vogelevenement.com door dit bericht door te sturen naar zoveel mogelijk vrienden en kennissen of print deze affiche en verspreid ze op jou vogeltentoonstelling of vogelbeurs. Bedankt!


Wat staat er op de planning voor dit weekend?

37ste Nationale Vogeltentoonstelling ingericht door Vogelvrienden der Zennevallei Halle — Vogelevenement.com
Grote ruil en verkoopbeurs West-Vlaamse Parkietenclub — Vogelevenement.com
Prékeuring Kransmerel Middelkerke — Vogelevenement.com
Lezing over de COMED producten — Vogelevenement.com

Meer weten? Ga dan naar de Vogelkalender

Nog een vogeltentoonstelling of vogelbeurs dit weekend?
Laat het mij weten door hier te klikken. Bedankt!


Planning voor de komende 2 weken:

Belgische Nationale Exoten Club — Vogelevenement.com
Busreis Zwolle — Vogelevenement.com
Grote Vogel Verkoopbeurs LPC Belgie Houthalen — Vogelevenement.com

Nog weet van een ander evenement? Klik dan hier en registreer het snel. Bedankt!

Bekijk alle vogelbeurzen en vogeltentoonstellingen deze maand: klik hier


Wil je contact met me opnemen? Klik dan hier

Wil je de wekelijkse nieuwsbrief met vogelkalender ontvangen? Schrijf je dan nu in
Promotie maken voor jouw vogeltentoonstelling of vogelbeurs? Registreer jouw evenement
Link naar jouw website op Vogelevenement.com? Klik dan hier
Meer weten over De Witte Valk Opwijk?

Posted on September 14, 2018 .